motiv
 

akce pro nezadané - šipka dolů Nejsi klientem a chceš dostávat informace o nových akcích? Přidej se k nám!

Zjisti aktuální informace:

 

Akce pro nezadané

jsou něco jako výlet s dobrými kamarády, se kterými jste se pár let neviděli. Máte si toho hodně co říct, čas chcete využít naplno a těšíte se na další setkání.

Přehled nejbližších akcí pro nezadané, které chystáme na rok 2017, naleznete níže. Můžete se těšit na setkání nezadaných, víkendy, pobyty pro nezadané. Pořádáme také zájezdy pro nezadané nebo speciální tématické akce pouze pro sigles.

Máme pro Vás připraveny také skvělé bonusy a slevy- v Klubu APN! Mrkněte na výhody, které pro Vás máme v klubu: zde

Všeobecné obchodní podmínky týkající se služeb cestovního ruchu („VOP"), pořadatelem zájezdů je CK Aktivní nezadaní s.r.o. zde

Ukončení léta na Vysočině 29.září- 1.října 2017

Užij si skvělé VÍKENDOVÉ zakončení léta s nevšedními zážitky spojené s programem v táborové tématice, osvědčená táborová zábava pro dospělé.

Transformační firewalking 14.-15. říjen 2017

Přesvěčte se, jak vaše mysl dokáže ovlivnit vaši realitu. Čeká vás mnoho úžasných zážitků a zkušeností- chůze po žhavých uhlících a mnohem více. Dopřejte si zážitek, který posune vaše hranice toho, co dokážete.

Podzimní veselení aneb Halloweenský víkend v Krkonoších 20.-22. října 2017

Podzimní víkend = veselé zážitky s novými přáteli, příjemně strávený víkend bez práce, relax v podzimní krkonošské přírodě, večerní halloweenská párty!

Jak lépe porozumět opačnému pohlaví a efektivně komunikovat

Seminář, který Tě naučí lépe porozumět opačnému pohlaví, jak komunikovat s protějškem nebo jak být přitažlivější pro opačné pohlaví.

Předvánoční víkend aneb naše kouzelné Vánoce 1.-3.12.2017

Pojeďte si užít skvělou vánoční atmosféru s novými přáteli již začátkem prosince! Ozdobíme vánoční stromeček a večer si vychutnáme při výborné štědrovečerní hostině, rozbalování dárků a vánoční pohodě.