motiv
 

« zpět

Za vínem a přírodou na KOLE- Valtice 15.-17.9.2017

O B S A Z E N O !! víkendovka pro CYKLISTY-Poznejte s námi krásný kraj Jižní Moravy na kole. Zažijte atmosféru stylového vinného sklípku, ochutnejte kvalitní víno, burčák, užijte si setkání s pohodovými lidmi ve Valticích!

Pojeďte si s námi užít cyklistiku v úžasné krajině, sklípky Zámečku La Veneria, degustace a bohaté občerstvení od majitelů místního vinařství.

kdy: 15.-17.9.2017
kde: Valtice

Těšit se můžete na:

cyklo výlet úžasnou moravskou krajinou do Lednice (zámek Lednice, zámecký park, Minaret)

řízenou degustaci 10 vzorků vína a neomezenou konzumaci lahvového vína, vody a velké obložené mísy

návštěvu dýňobraní ve Valtickém podzemí nebo festival regionálních rakouských a moravských jídel, vína a kultury na Valtickém zámku

zajímavé historické stavby během cyklo výletu - Dianin chrám, kapli sv. Huberta, Chrám Tří Grácií, zámek Lednici

prohlídku Rytířského sálu a dalších sklípků zámečku La Veneria

prohlídka Valtic - zámek Valtice, Kolonáda na Reistně, Muzeum železné opony Valtice

setkání s dalšími pohodovými účastníky

Tento kraj nám nabídne nejen kvalitní vínko k večernímu posezení, ale i úžasnou krajinu pro sobotní cyklo výlet a doprovodný program spojený s vínem.

Vychutnat si podzimní Moravu při sklizni vína s chutí burčáku je skvělý zážitek!

Neváhejte a přihlaste se včas ZDE, dokud jsou volná místa, kapacita omezena místy ve sklípku!

Poznejte půvab přírody jižanského charakteru dokreslený vinicemi a krásným Lednicko Valtickým areálem. Vše doladěno atmosférou stylového vinného sklípku a chutnou vinnou degustací v hlavním městě vína - ve Valticích, které nám bude tentokrát základnou.

 

SOBOTNÍ VEČER-sklípek a degustace:

Sobotní večer si zpříjemníme návštěvou tradičního vinného sklípku (varianta zájezdu s degustací), kde nás majitel - someliér provede řízenou degustaci vín, kde sami posoudíte, která vinná odrůda a ročník z místních vinic je vaším favoritem.

Nejprve si pochutnáme na pečeném vepřovém koleně, poté bude následovat degustace 10 vín z vinice místního vinaře.

Součástí degustace je také neomezená konzumace lahvového vína, vody + velké obložené mísy: škvarkové pomazánky, domácí paštika, moravské uzené, slanina, klobása, škvarky, zabijačkové speciality, sýry, pečivo. Degustační skleničku s erbem Řádu Rytířů vína si odnesete jako památku na degustaci.

Večerní posezení ve sklípku dle chuti a nálady může pokračovat i po degustaci, k chuti budou obložené mísy, voda i víno.

VE SKLÍPKU nás ještě čeká: prohlídka Rytířského sálu a dalších sklípků zámečku La Veneria. Řízenou degustaci provádí osobně majitelé vinařství!

Dozvíte se stručný úvod do hodnocení vín, charakteristiku jednotlivých vín, něco o technologii výroby daných produktů, pěstování révy, klasifikaci vín používanou v ČR, historii vinařství a další spoustu informací.

V neděli: prohlídka Valtic - zámek Valtice, Kolonáda na Reistně

CHCI si také UŽÍT TENTO VÍKEND

Ubytování:

v pěkném Hostelu Valtice ve dvojlůžkových pokojích. Sociální zařízení na patře. Ubytování se nachází v klidné části města 15 min od historického centra Valtic.

Jde o příjemné ubytování, které jsme vyzkoušeli již při minulé akci. S ohledem na program strávíme na pokoji minimum času, nejde o welnes na hotelu, a proto toto nenáročné ubytování na skvělém místě je dostačující. Parkování pro ubytované v ceně pobytu.

Cena: 3989,-Kč

PŘEDPRODEJ do 8.9.2017! Výhodná cena!

Varianta A (komplet-včetně sklípku a degustace): 3649,-Kč

Varianta B (základ): 2.996,-Kč -neobsahuje sobotní večeři, degustaci a posezení ve sklípku

Přihlaste se včas ZDE, zajistíte si nejen výhodnější cenu, ale i místo!

cena balíčku zahrnuje:
2x ubytování (lůžko v 2lůžkovém pokoji)
páteční večeři (polévka, hlavní chod) v restauraci
sobotní a nedělní snídani
sobotní večeře ve sklípku
řízenou degustaci ve vinném sklípku (níže, co vše degustace obnáší - např. občerstvení, neomezeně pitnou vodu, lahvové víno atd.), pronájem sklípku, poutavý výklad someliéra, skleničku s erbem Řádu Rytířů vína
nedělní snídani
vzpomínkový dárek na víkendovou akci
celovíkendový program pro nezadané
zkušené animátory Láďu a Danču, pomoc při zprostředkování spolujízd
pojištění proti úpadku CK, DPH

v případě "komplet" varianty: sobotní večeře ve sklípku, řízenou degustaci ve vinném sklípku s občerstvením (degustace 10 vzorků vína a následná neomezená konzumace lahvového vína po celou dobu + velké obložené mísy: škvarkové pomazánky, domácí paštika, moravské uzené, slanina, klobása, škvarky, zabijačkové speciality, sýry, pečivo), pronájem sklípku, poutavý výklad someliéra, skleničku s erbem Řádu Rytířů vína

cena především nezahrnuje: dopravu, sobotní a nedělní oběd (dáme si ho na výletě), případné vstupné do památek

doprava: vlastní
Do Valtic se lze dopravit vlakem i autobusem, před akcí zájemcům pomůžeme zprostředkovat oblíbené spolujízdy, je to pro obě strany výhodné a uteče Vám rychleji cesta.

Závěrem:
Víkend je určen pro každého milovníka cestování a cyklistiky, který chce s námi navštívit tento zajímavý kraj a nasát atmosféru spojenou s prožitím Vašich koníčků, užít si vinnou degustaci v opravdovém vinném sklípku v hlavní sezóně a v hlavním městě vína- Valticích.

Valtice jsou téměř celý rok plně obsazeny a nejvíce samozřejmě na podzim, proto cítíte-li, že je to akce pro Vás, neváhejte s přihlášením!  Kapacita ubytování i sklípku je omezena, v případě vyčerpání volných míst se již nebudete moci přihlásit.

 Všeobecné obchodní podmínky je možné zobrazit na webu: zde

A co Vám ještě víkend přinese?

Jako každá naše akce bude pro Vás víkendem, který si dopřejete sami pro sebe, odpočinete si, vyskočíte z pracovního stereotypu, poznáte nová místa, nové přátele a „dobijete baterky" příjemnou energií celého zážitkového víkendu.
A to je skvělá zpráva, že? Přihlásit se nyní můžete: zde

Co říkají účastníci našich akcí po akci:

- skvěle strávený víkend bez stresu a práce
- spousta nových zážitků, které mi „dobily baterky"
- sešli se skvělí lidé, v jejichž přítomnosti jsem se cítil/a jak s partou svých dobrých přátel
- odjíždím nejen s novými zážitky, ale i s kamarády
- takhle si odpočinout a užít si víkend jsem už dlouho neměl možnost
- užil jsem si skvěle svůj koníček
- už se těším na další akci

další reference:

Takže dobré odpoledne :-)
V příloze posílám pár fotek z J. Moravy, co jsem stihla. Moc jich tentokrát není. Celý víkend byl nabitý zážitkama a pozitivníma lidma, že jsem jich více nestihla.
Moc jsem si ho užila a těším se na další.
Doufám, že nejen za sebe vám můžu poděkovat za vše, co pro lidi, kteří si chtějí užít fajn víkend děláte včetně zkušeností, zájmu a nápadů, které do toho vkládáte.
Mějte se moc krásně.
Lenka

Ahoj Dano, cestovatelky, Láďo i cestovatelé,
přestože jsem nestihl konec naší akce (musel jsem už na vlak), určitě můžu říct, že se mi moje první akce pro nezadané líbila, a to především díky vám ostatním účastníkům a samozřejmě i díky organizátorům. (S inzeráty na webu se to opravdu nedá srovnávat.)
Přeji všem pevnou vůli a hlavně úspěch v nalezení toho/té, kterou hledají.
Mějte se.
Martin

Krásné poledne všem,
nejprve bych chtěl poděkovat Dance a Láďovi za suprově zorganizovanou akci.
Ještě v pátek při odjezdu jsem si říkal, že prožiji jiný víkend, ale nečekal jsem, že bude až takhle moc úžasný. Díky všem za příjemnou atmosféru a výborně prožitý víkend. Doufám, že se s mnoha potkáme na nějaké další akci, jste prostě super kolektiv.
S pozdravem a přáním slunečného dne
Jirka

audio reference:

rozhovor s účastníky o jejich počátečních obavách, a jak to celé dopadlo :-)

Přihlášení na akci zde:

  • Pro účast je nutná objednávka
  • Registrujte se, prosím, co nejdříve pomocí registračního formuláře níže, následně vám přijde potvrzení, že registrace/objednávka byla úspěšně realizována