motiv
 

Zhlédněte video, jak to u nás funguje.

seznamka bez partnera - šipka dolů Koukni na video a pojeď s námi

Chci se dozvědět novinky včas:

 

Blog- články - rady - tipy

Přemýšlíte o tom jak se seznámit?

Jak zaujmout ženu či muže na schůzce? Jak najít partnera? Chcete se věnovat seznámení aktivně?

Přečtěte si články, podívejte se na video a najděte to, po čem toužíte. Dana a Láďa Hanouskovi

Pro nováčky- časté otázky

JEŠTĚ JSTE S NÁMI NEBYLI a máte obavy, pochybnosti nebo spousty otázek?

Můžete si přečíst nejčastější dotazy, které nám píšete. Doporučujeme také poslechnout reference, podívat se na videa nebo přečíst vzkazy od účastníků, které dostáváme. Vaše případné obavy rozptýlíme :-) 

Co jsme zažili v roce 2017

Mrkněte, kde jsme byli v roce 2017 a jaké zážitky nás potkaly. Vzkazy účastníků, videa, fotky...

Osobně nebo virtuálně?

Na internetu se lidé rádi předvádějí. Zkrátka chtějí být lepší, než jsou. I při seznamování. A tak není vůbec výjimkou, že ...

 

Změna a nalezení partnera

Nedávno jsem četl zajímavý článek o změně ženy, která chtěla najít životního partnera, aby získala výhody přinášející žití v páru. Natolik mě to zaujalo, že se o to musím s vámi podělit. Rád bych se tedy zmínil o něčem, co vidím v poslední době jako jeden z největších zabijáků potencionálního seznámení.


Může si každý užít Vánoce?

Vánoce jsou svátkem, který buď milujete, nenávidíte nebo z něj nemáte radost, protože ho nemáte zrovna s kým oslavit a samota dolehne víc než kdy jindy.

Tábor pro dospělé 2015

Poslouchám příjemnou hudbu a vzpomínám na víkendové dobrodružství s názvem „Letní tábor pro dospělé - Rytíři Dračího hradu".
Byl to sen nebo další opravdu vydařený tábor?

MŮŽEME MÍT DOKONALÝ VZTAH?!

A co si vlastně představit pod pojmem dokonalý vztah?
Jak bych mohl mít dokonalý vztah, když ani já nejsem dokonalý?

Hra se zimní přírodou

Těžký batoh mě nemohl odradit od mého cíle, i když po 17000 krocích ledovou krajinou ..

Chůze po žhavých uhlících- firewalking

Natočili jsme autentickou reportáž o dojmech, očekáváních a posunutí svých hranic z jedinečného zážitku- chození po žhavých uhlících (firewalking).

Letní tábor pro dospělé

Pátek
Snídáme na lavičce s výhledem do kraje. Je klid. Příjemný chladný vzduch je osvěžující.

Jak jsme vylezli na skoro šestitisícovku

Jak vylézt na „skoro šestitisícovku" a přitom zůstat v ČR?
Nedává Vám to smysl?

Dýňová zábava v Krkonoších

Jedem do Špindlu a po celém autě jsou dýně. Dýně různých velikostí i barev. Těšíme se, až se změní v obličeje strašidelné nebo rozesmáté.

Jak jsi na tom ty?

Poutavé video o tom, na co je třeba vždy myslet.

 

mužský vs. ženský mozek

Položili jste někdy muži (partnerovi) otázku: "Na co myslíš"? Dostali jste zvláštní odpověď, které nevěříte, že je pravdivá?

Ukaž svoji krásu

Projekt „Ukaž svoji krásu" objevuje to, co každá žena v sobě má- ženský půvab, a to prostřednictvím „PROMĚNY", kde se o dotyčnou ženu stará profesionální tým složený z kadeřnice, vizážistky, kosmetičky, fotografa a v partnerském butiku je ženě umožněno obléknout si to, na co by před pár hodinami neměla odvahu.

Mýty a nepravdy o seznamování

Také nenávidíte rodinné oslavy, kde Vás velice nenápadně seznamují nebo rozčilují neustálými otázkami, kdy že si už přivedete protějšek? Nebo jste na párty s přáteli a cítíte se trapně, protože jejich téma hovoru se točí pořád jen kolem dětí nebo Vás soucitně sledují a přemýšlí o tom, proč že zrovna Vy jste nezadaní?

Pryč jsou doby odpoledních čajů a plesů, kam se chodilo v partě a ne pouze v párech jako nyní. Pokud zrovna nejste vyznavačem diskoték, kde zřejmě výrazně kazíte věkový průměr nebo barů, kde spíše potkáte kámoše na pivko než životní partnerku, tak seriózních míst na seznámení moc není.

Jak být úspěšná na schůzce s mužem

Udělejte ten nejlepší dojem na muže, o kterého máte zájem a připravte se na úspěch.


Nechte si poradit, jakých chyb se vyvarovat, abyste svoji potencionální životní lásku neodradila hned na prvním rande.

Inspirace pro muže

V tomto článku bych chtěla podpořit muže, aby jim bylo lépe. Podpořit tu zdravou a krásnou mužskou sílu, o kterou se pak můžeme jako ženy opřít, které můžeme důvěřovat, kterou můžeme bezpečně následovat.

Jak být úspěšný na schůzce se ženou

Kdyby se Vás kamarád zeptal, jak má udělat dojem na ženu na rande a čeho se má hlavně vyvarovat, aby toto rande nepokazil, kolik rad byste mu uměli dát? 1 nebo 5 nebo snad 10?

Když pozvete na rande ženu, co se Vám líbí, jste si jistý, že děláte vše pro to, aby rande proběhlo bez chyby?

Jak hrát bowling

Jak se správně připravit na hod?

Co znamenají čísla na koulích?

A jak si vybrat správnou kouli? Jedno z pravidel zní: Vaše tělesná váha se převede do liber. Jedna libra je 0,454 kg. Deset procent z vaší váhy v librách = váha ideální koule pro vás.

Konec prokrastinace aneb boj se slonem

Kniha Konec prokrastinace od Petra Ludwiga velice jednoduchou a přehlednou formou provází čtenáře prokrastinační problematikou. V knize se setkáváme s pojmy obrazně zastupující typické pocity, které ve svém životě prožíváte.

Jednou to je "slon", kterého je třeba umět uřídit, abychom dokázali provést jakoukoli změnu (odnaučení se zlozvyku, pravidelné cvičení, pravidelné vzdělávání apod.) Dalším zástupným symbolem je "křeček", který jako představitel stavu bezmoci nemůže vylézt z otevřené krabice, protože se mylně domnívá, že krabice má víko. Neviditelné..

Počítáte nebo posloucháte?

Nedávno jsme se viděli s přáteli..Těšili jsme se na novinky z jejich života. Ale.. Místo toho abychom poslouchali, jsme museli počítat.

Následně při sledování televizních zpráv jsme také hlavně počítali. Na obchodním jednání také unikal obsah, protože jsme počítali.

Za všechno mohla slovní vata- "jakoby".. Donutila nás počítat, kolikrát ve větě použije řečník určité slovo, které by ve větě nemuselo vůbec být, a které řečník používá pouze pro vyplnění času, než zformuluje větu nebo aby nepřišel o slovo.

 

Nastartovali jsme léto

Nedělní odpoledne 16.6. jsme společně s Láďou strávili na Šrámkově statku v Pileticích na letní akci- Veselení. Počasí bylo úžasné!

Tento malý festiválek měl pestrou nabídku aktivit.

Jak zalepit tu šílenou prázdnotu?

Před pár dny jsme dostali dopis od naší klientky, se kterou jsme se setkali na jednom ze speciálních víkendů pro nezadané.

 

 

Plníte si své sny? Co nás brzdí?

Potkáváme mnoho nezadaných.
Různě spokojených či předstírajících spokojenost.
Se svými příběhy.. i s vlastními obavami.. Ať chtějí nebo ne, trápí je obavy z dalšího zklamání.. obavy ze ztráty "svobody".. obavy ze změny.. obavy z vlastního selhání..

Když ty příběhy poslouchám, přeji si vždy, aby se brzy těch všech obav nezadaní zbavili a začali opravdu žít.
Plnit si své sny. Mít pro co žít.

 

Seznámení on-line

Seznamujete se na internetu nebo spíše volíte cestu seznamování v realitě?

Přečtěte si zkušenost naší klientky Zdeny, která dříve než zvolila cestu seznámení v realitě, tedy na akcích pro nezadané, zkusila najít partnera na internetu. A byla to tedy jízda, kterou nikomu nepřeji zažít.